OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 8.08.2021r.

1. W kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek święto św. Teresy Benedykty od krzyża (Edyty Stein) DM, we wtorek święto św. Wawrzyńca DkM, w środę wspomnienie św. Klary, w sobotę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego KM. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Matki Bożej Zielnej – na każdej Mszy Św. w poświęcenie ziół .
  2. W sobotę obraz Matki Bożej Dankowskiej rozpocznie nawiedzenie kaplicy w Natolinie z nowenną do św. Maksymiliana. Początek o 19.00 w Zbrojewsku od Zajączek – po obraz prosimy przyjechać o 18.45. Odpust ku czci św. Maksymiliana w niedzielę 22 sierpnia o 12.15.
  3. W środę przez naszą parafie przejdzie pielgrzymka Zielonogórsko – Gorzowska. Msza Św. na wałach ok. 11.00. Natomiast we czwartek przybędzie pielgrzymka rowerowa z Jarocina na Mszę Św. o 18.00 i będą u nas noclegować. Prosimy chętnych do przenocowania pielgrzymów o zgłaszanie się w zakrystii.
  4. Prosimy o zapisywanie się na pielgrzymkę na Jasną Górę – 25 sierpnia. Podajemy imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, PESEL i składamy podpis jako zgodę na przetwarzanie danych osobowych – opłata 20 zł od osoby. Ewentualne noclegi załatwiamy na własną rękę np. w Domu pielgrzyma.
  5. Bóg zapłać za ofiarę 100 zł na kościół z Kasztanowej i kwiaty do kościoła, za tydzień prosimy kolejne rodziny.
  6. Do nabycia ,,Niedziela” po 6 zł.
  7. Ogłoszenie UG Lipie.