INTENCJE MSZALNE 16 VIII – 22 VIII 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 16.08.     

     17:30 1 + Stanisławę Ślązak – od wnuka Aleksandra z Żoną.

              2 + Stanisławę Ślązak – od wnuka Pawła z rodziną. 

     18:00 + Leonarda Mioduszewskiego – od Wójta i społeczności Gminy Lipie i społeczności ZSzP w Lipiu.

Natolin 19:00 + Marię Słomian – od KGW w Natolinie.

WTOREK 17.08.     wspomnienie św. Jacka prezbitera

      17:30  + Stanisławę Gruczka – od Marii i Zenona Dulewskich i Anny Gruczka z rodzina z Zajączek.

      18:00 1 W pewnej intencji Bogu wiadomej.

               2 O Boże błogosławieństwo dla Kazimiery w 80 r. ur. i powrót do zdrowia.

Natolin 19:00 + Mariannę w 6 r. śm., Zofię, Wacława, Jana Kistela.

 ŚRODA 18.08.    

     17:30 1 + Stanisława Szlązaka – od chrześniaków; Marii, Grażyny i Krzysztofa z rodzinami.

              2 + Jana Głowę – od chrześniaka Zbigniewa z rodziną i Marianny Dądela.

     18:00 + Bogumiłę Macoch – od koleżanek i kolegów córki Barbary i Józefy Kubickiej.

Natolin 19:00 + Kazimierza Włodarczyka w 3 r. śm. – od Żony i dzieci.

CZWARTEK 19.08.      

     17:30  1 + Jerzego Podgórskiego – od Teresy Sawa, Ireny i Michała Puszcewicz, Pawła i Katarzyny Malec

                     z dziećmi.

               2 + Zofię Podgórską – od brata Janka z Żoną.

     18:00  + Józefa Pawłowskiego – od siostrzenicy Bożeny z rodziną, swatki Janiny Kubickiej i swatów

                    Marianny i Czesława Knopów.

Natolin 19:00 + Stanisława Łyźniaka – od kolegów i wspólników firmy Agro – Gobart i kolegów i koleżanek

                    SP rocznik 68

PIĄTEK 20.08.  wspomnienie św. Bernarda opata i doktora Kościoła

     17:30 1 + Władysława Hadasia w 10 r. śm.

              2 + Wandę Heluszka – od rodziny Ganczarków z Opola i rodzin Sykułów i Szlązaków.

     18:00 + Feliksa Pawelca – od firmy Konopka i Marka Warzychy z rodziną.

Natolin 19:00 + Mariannę w 7 r. śm., Józefa Brzózka, Cecylię, Franciszka, Władysława Mikołajczyk, Helenę,

                    Jerzego Orzełek.

SOBOTA 21.08.   wspomnienie św. Piusa X papieża  

     15:00 Ślub: Agnieszka Drabik – Krzysztof Nagły

     16:00 Ślub: Klaudia Pawłowska – Paweł Pilśniak

     17:00 W 18 r. ur. Mateusza Draba – od rodziców i Siostry.

               Roczek: Patryk Więcławik.

     18:00 + Ryszarda Sieję z Opola – od rodziny z Lipia.

Natolin 19:00 + Józefa Ferdyna – od Zenona Kasprzaka i Adama Zająca z rodzinami.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 22.08.    

8:00 + Mieczysława, Helenę Słomian, Mariannę, Stanisława Tasarz, Zenonę Kasprzak, Stanisławę Szpora.

   9:30  Albertów + Stanisława Szlązaka – od Ireneusza Głowy z rodzina i rodziny Rydlów.

Rębielice Szlacheckie + Stanisławę Ślazak – od Żywego Różańca p.w. Królowej Korony Polskiej.

   11:00  W 110 r. powstania OSP Lipie.

   12:15 Natolin Odpust ku czci św. Maksymiliana.

16:00 +Stanisława w 3 r. śm. Helenę, Piotra Komorów, Irenę, Mariannę, Franciszka Kurczyńskich.