INTENCJE MSZALNE 30 VIII – 5 IX 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 30.08.     

     17:30 1 + Annę w 13 r. śm., Jana Włodarskich.

              2 + Bogumiłę w 1 r. śm., Kazimierza Macoch. 

     18:00 1 + Zdzisławę Janeczek – od wnuczek Martyny i Anny z mężami oraz wnuka Mateusza z rodziną.

               2 + Mieczysława Czuprynę – od Mikołaja, Martyny, Łukasza Świerczewskich i Teodozji Mączka.

WTOREK 31.08.     

      17:30 1 + Zofię Jankowską – od rodzin Perków z Kowali i Hobrów ze Zbrojewska.

               2 + Kazimierę Grabarz – od Jadzi z Mężem i Michałem.

      18:00 1 + Annę Macoch – od brata Stanisława z rodziną.

               2 + Helenę Słomian – od syna Marka z Elzbietą.

 ŚRODA 1.09.    

      8:00 Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla ZSzP – Lipie.

      8:30 Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla SzP w Rębielicach Szlacheckich.

     18:00  1 + Mariana Kiedos – od syna Damiana z rodziną.

               2 + Marcina Niezgoda – od rodziny Szczepaniaków, Gosławskich i Delochów.

               3 + Adama Sporysz – od Danieli Pułka i Kariny z rodziną.            

CZWARTEK 2.09.

      17:30 1 + Sebastiana Wołoch – od córki Niny oraz od Edyty, Jenny i Marie Pilot.

               2 + Janinę Mikina – od kuzynki Teresy z rodziną i firmy ,,Konopka”.

      18:00 1 + Jana Łosika – od chrześniaka Michała z rodziną i Aleksandra Łosika z rodziną.

               2 + Mirosława Szymanka – od kuzyna Zdzicha z córkami i rodziny Polusów.

               3 + Krystynę Zdunek – od wnuka Roberta i wnuczki Dominiki z rodziną.

PIĄTEK 3.09.  wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego

     16:30 Natolin + Reginę Ferdyn – od wnuka Tomka z rodziną.

     16:30 Rębielice Szlacheckie + Józefa Szczepaniaka – od kuzynostwa z Rębielic Szlacheckich.

     16:30 Albertów + Antoninę Sieja – od rodzin Hyrów, Płomińskich, Świtałów, Drabów i Brzózków.

18:00 1+ Mariannę August – od wnuczki Anny z rodziną.

          2 + Barbarę Sparty – od Marii Helt i Jerzego Gurgul z rodzinami.

SOBOTA 4.09.   wspomnienie błogosławionych dziewic i męczennic Marii Kanuty (Józefy Chrobot) i Towarzyszek

     14:00 Ślub: Katarzyna Żurawska – Tomasz Drzazga

     17:30 1 + Kazimierza Rus – od mamy Emilii.

               2 + Andrzeja Gwiździela – od bratanic Magdaleny i Izabeli z rodzinami.

     18:00 1 Żywy Różaniec.

               2 + Adama Ryszczyka w 26 r. śm, Petronelę, Mieczysława, Włodzimierza Ryszczyków, zm. z rodziny Janerko.

               3 + Stanisława Wilka – od kuzynki Zeni Szczuka.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 5.09.    

8:00 + Henryka Małoszyca – od córki Anny z rodziną.

   9:30   + Edmunda w 21 r. śm., Franciszkę, Piotra Mazurków, Helenę, Władysława Tomalskich.

   11:00  Za Parafian.

             Roczek Zosi Wilkowieckiej.

             Chrzest: Wiktoria Cecylia Słok.

             Chrzest: Nela Maria Olesiak.

   16:00 + Stanisława Dądelę, zm. z rodziny Dądela, Zofię, Piotra Kochalskich, zmarłych z rodziny Kochalskich,

      Irenę, Mariana Majda, Halinę Beduch.

   8:30 Natolin + Marka w 4 r. śm., Gertrudę, Władysława Mrugalskich, Ryszarda Dobosza.

   10:00 Rębielice Szlacheckie + Zygmunta w 5 r. śm., Agnieszkę, Leona, Józefa Drabów i zmarłych

                                                   z rodziny.

   11:30 Albertów + Jerzego Podgórskiego – od rodzin Blukaczów, Balasów, Drabów, Białków i Andrzeja

 Ignasiaka z rodziną.