INTENCJE MSZALNE 6 IX – 12 IX 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 6.09.     

     17:30 1 + Jana Balasa – od siostrzenicy Danuty z rodziną.

              2 + Genowefę Wielgosik – od Ewy Zetller z rodz., rodziny Pociążek i Pelagii Krzemińskiej z Zimnowody. 

     18:00 1 + Annę w 18 r. śm., Wacława Dulewskich – od synów Marka z rodziną i Mirosława.

               2 + Zenonę Kłosak – od Genowefy Warzycha i Leszka Warzycha z rodziną.

WTOREK 7.09.     

      17:30 1 + Elżbietę Szczepaniak – od brata Mariana Łosik z rodziną i szwagra Tadeusza i Haliny Szczepaniak z rodziną.

               2 + Tadeusza Szlachcica – od sąsiadów Płucienników i Jacka Rusa z rodziną.

      18:001 + Bogdana Mania – od Beaty z Mateuszem i Małgosią z Krzepic i Roberta Wydmucha.

               2 + Józefa Szczepaniaka – od rodziny Mirek i Grażyny z rodziną.

               3 + Władysławę Szczepaniak – od rodziny Mirek i Grażyny z rodziną.

 ŚRODA 8.09.   Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

      9:00 + Mariannę Ślązak z racji imienin i zmarłych z rodzin Ślązaków – od rodziny.

     16:30 Natolin + Józefa Helta – od Anety Staśkiewicz z rodziną i Patrycji i Tomasza Pelka.

     16:30 Rębielice Szlacheckie + Mariana Wróblewskiego – od swatów Bożeny i Witolda Skwarów z Synem i swatów Małgorzaty i Józefa Wręczyckich.

     16:30 Albertów + Stanisława Szlązaka – od Pawła Głowy z rodz. i Henryka Skalca z rodz..

     18:00   + Adama, Kazimierę, Sylwestra Przyborowskich, Czesławę Kraśniewską, Dariusza Klar.            

CZWARTEK 9.09.

      15:00 Ślub: Martyna Kilan – Jacek Konieczny.      

      17:30 1 + Zdzisława Hobra – od Darka Łyźniaka z rodziną i rodziny Sendalów z Dankowa i rodz. Szlachciców.

               2 + Władysława Dobosza – od Zofii Jankowskiej z synem Adamem i Ewy Kotas z rodziną

                      ze Zwierzyńca.

      18:00 1 + Jana Wilka – od rodz. Miarków, Kilanów, Wojtyrów, Krystków, Kotasów i Dudów.

               2 + Danielę Kałuża – od sąsiadów Macherzyńskich, Matyszczaków, Wąsików.

               3 + Genowefę Bujalską – od swatki Zofii Sitek z Albertowa i kuzynki Teresy Gancarek z rodziną.

PIĄTEK 10.09.  

     17:30 1 + Joannę Kozacką – od siostry Genowefy z rodziną i rodziny Kmiecików z Michalinowa.

               2 + Andrzeja Kowalczyka – od Henryka Wieczorka z rodziną i chrzestnego Józefa z Żoną.

     18:00 1 + Mariannę Słomian – od rodzin Pyrak, Cieślak, Mrugalskich, Cieśla, Sakałus i Hadaś.

               2 + Zygmunta Przygoda – od Jolanty i Andrzeja Pijanowskich i Janusza Pijanowskiego z rodziną.

                3 + Leszka Wąż – od rodzin Ryszczyków, Pęcherczyków i Kotasów.

 SOBOTA 11.09.   

     17:30 1 + Tomasza Mosakowskiego, Czesława Przybyłek – od rodziny Konców.

               2 + Kazimierę w 8 r. śm. Antoniego Kilan, Stanisława, Kazimierza Borzymowskich, Janinę, Anetę,

                     Adasia, Bogdana Konc, zmarłych z rodzin Borzymowskich i Kilanów.

     18:00 1+ Zdzisława Łyźniaka w 2 r. śm. i zmarłych z rodzin Łyźniaków i Huptasów.

          2 + Janinę Łosik – od rodzin Mazurków, Knopów i Słomianów.

          3 + Marka Kudra – od rodzin Rogaczewskich, Bitnerów i Lipartowskich.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 12.09.    

8:00 + Franciszka Gałkę, Ewę Kopiec, Teresę Garus, Adama, Mariannę i zmarłych z rodziny Warzycha.

   9:30   + Pawła Karbowskiego – od Andrzeja Lizurej.

   11:00  Za Parafian.

             W 20 r. ślubu i w 15 r. ur. dzieci – dziękczynno-błagalna.

             Roczek Wojciecha Matyja.

   16:00 + Aleksego, Antoninę, Stanisławę, Stanisława Świtałów, Leona, Weronikę Cieślów.

   8:30 Natolin + Marka, Józefa Wieloch, Martę, Andrzeja Wydmuch.

   10:00 Rębielice Szlacheckie + Adama, Stanisławę, Stanisława Wolskich, Franciszkę, Józefa Łuczaków

i zm. z tych rodzin.

   11:30 Albertów + Irenę Kleszcz w 15 r. śm. i zmarłych z rodziny.