OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 5.09.2021r.

1. Dziś niedziela Adoracji Najświętszego Sakramentu.
  2. W środę święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze Św. w kaplicach Albertów, Rębielice Szlacheckie i Natolin o 16:30 a w Dankowie o 9:00 i 18:00. Po każdej Mszy Św. poświecenie ziarna siewnego.
  3. Spotkanie ministrantów; klasy IV – VIII – wtorek o godz. 16:00 na salce, zapraszamy szczególnie chłopców po I Komunii Świętej. Szkoła średnia i starsi – piątek po Mszy św. też na salce.
  4. Spotkania kandydatów do bierzmowania w kościele; kl. VI – wtorek, kl. VII – środa, kl. VIII – czwartek, szkoła średnia i starsi w piątek. Spotkanie rozpoczyna się Mszą Św. o godz. 18:00.
  5. Spotkanie kręgu biblijnego we wtorek po Mszy Św. na salce.
  6. Bóg zapłać za ofiary na kościół – nowożeńcy Drzazga – Żurawska 400 zł, Lipie ul. Częstochowska 400 zł.
  7. Bóg zapłać nowożeńcom za wystrój kościoła, za tydzień również stroją nowożeńcy.
  8. Dziś niedziela solidarności z Afganistanem. Zbiórka do puszek na pomoc uchodźcom.
  9. W ubiegłą niedzielę znaleziono pewną kwotę pieniędzy. Zainteresowanych zapraszamy do zgłoszenia się do Ks. Proboszcza.
  10. Do nabycia ,,Niedziela” po 6 zł i Moje Pismo Tęcza po 5 zł.