Intencje Mszy św. 13.09 – 19.09

INTENCJE MSZALNE 13 IX–  19 IX 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 13.09.    wsp. św. Jana Chryzostoma bp. i Doktora Koscioła

17:30 1+ Marię Słomian – od sąsiadów Waldemara i Marii Kistela oraz rodz. Kiepura z Wapiennika.

2 + Stanisławę Gruczka – od koleżanki Jadwigi Pyrgiel  z rodz. i od ucz. pogrz.

18:00 1 + Zdzisława Tołpe w 1 rocz. śm. – od brata Andrzeja z rodz.

2 + Annę Zygmunta Kopiców zm. z rodz. Kopiców.

WTOREK 14.09.   Święto Podwyższenia Krzyża świętego

17:30 1 + Józefa Pawłowskiego – od Marii Mazurek i rodz. Lipskich z Radomia.

2 + Feliksa Pawelca – od rodz. Krajewskich i Adama Mikiny z mamą.

18:00 1 + Mieczysława i Julitę Sieja.

2 + Leonarda Mioduszewskiego – od Janusza Pijanowskiego z rodz. oraz rodz. Gancarków i

Macochów.

3 + Bogumiłę Macoch – od rodz. Rusów i Przybylskich.

ŚRODA 15.09.    wsp. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

17:30 1 + Wandę Heluszka – od rodz. Jarząbów Szymochów i rodz. Jabłońskich z Krzepic.

2 + Józefa Ferdyna – od chrzestnej Heleny Knop z rodz. i rodz. Łosików z Krzepic

18:00 1 + Jana Głowę – od Tadeusza i Mariana Szlązaków z rodzinami.

2 + Stanisława Szlązaka – od Danieli Matyszczak i Henryka Matyszczaka z rodz.

CZWARTEK 16.09.    wsp. św. Korneliusz papieża i Cypriana biskupa męczenników

15:00 ślub Patrycja Warzycha i Kamil Szczypiór

17:30 1+ Krystynę Wieloch – od synowej Doroty z dziećmi.

2 + Jacka Wielocha – od rodz. Kilanów i Warzychów.

18:00 1+ Stanisławę Gruczka w 1 rocz. śm.

2+ Franciszka w 27 rocz. śm Eleonorę Łazarz Stanisławę Piotra Hadaś i zm. z tych rodzin.

3 +Stanisława Łyźniaka – od kolegów Tadeusza Bujaka i Marcina Staśkiewicza z żonami.

PIĄTEK 17.09.

17:30 1+ Kazimierę Mońka – od Zenobii Jeziorskiej i ucz. pogrz.

2 + Krzysztofa Woźniaka – od Zenona Osiewacz oraz rodz. Cieślaków z Lipia, Krzepic i
                Zabrza.

18:00 1 + Jerzego Podgórskiego – od Dariusza Rzepki Romana Kilana i kolegi Mariana.

2 + Zofię Podgórską – od chrześniaków Mariana z żoną i mamą i Jacka Plaminiaka z rodz.

3 + Stanisławę Ślązak – od Cecylii Michalak z rodz. oraz Marii Ślązak, Barbary i Pawła

Lichowskich z Dębińska.

SOBOTA 18.09.   Święto św. Stanisława Kostki zakonnika patrona Polski

15:00 Ślub Karolina Kocik – Jakub Dróżdż.

17:30 1 + Bogumiłę Kalek – od kuzynów Jurka z Iwanowic Dużych Barbary Dymarek Zofii Mazik.

2 + Ryszarda Gloca – od kuzyna Tadeusza Sławuty z rodz  i od ucz. pogrz.

18:00 1 + Józefa Gancarka – od sąsiadów Kasprzaków i Mielczarków.

2 + Kazimierę Kurzejewską – od rodz. Mirek i Wydmuch.

3 + Teodora Mrugalskiego – od Bogumiły Macoch z rodz. rodz. Płucienników oraz Kazimierza i
                Witolda Majchrzaków z rodz.

19.09. 25 NIEDZIELA ZWYKŁA

8:00  + Stanisławę w 8 rocz. śm. Szczęsną – Dydyna Mariannę w 30 rocz. śm. Kazimierza Hibner.

9:30  + Lucjana Cieślaka i zm. z rodz. Mach i Cieślak.

11:00  Za Parafian.

16:00 + Franciszka Brzezińskiego Nikodema Józefę Leszka Henryka i zm. z rodz. Łosików Janinę
               Ślusarczyk Marię Jana Kuc zm. z całej rodziny ks. Czesława Chwała i dusze w czyśćcu

cierpiące – od Marii Brzezińskiej.

8:30 Natolin +Cecylię Stanisława Stanisława Słomian Wiesława Mariannę Stanisława Bryś.

10:00 Rębielice Szl. + Mariannę Drab – od rodz. Gniłów.

11:30 Albertów +Lucjana Rafała Sitek zm. z rodz. Sitek i Warzycha.