INTENCJE MSZALNE 20 IX – 26 IX 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 20.09.     wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegona prezbitera, Pawła Chong Hasanga i Towarzyszy

     17:30 1 + Kazimierę Grabarz – od Jadzi z Mężem i Michałem.

              2 + Annę Macoch – od siostry Doroty z rodziną. 

     18:00 1 + Sabinę, Jana Drabów, Adama, Kazimierza, Zofię, Mariana Westerów, Józefa, Weronikę Dudków.

               2 + Jerzego Podgórskiego – od żony Cecylii.

               3 + Helenę Słomian – od Karola z rodziną.

WTOREK 21.09.    Święto św. Mateusza

      17:30 1 + Mieczysława Krotla, Ryszarda Zając i zm. z tych rodzin.

                2 + Adama Sporysz – od Małgosi i Włodka oraz Adriana.

      18:00 1 + Mariana Kiedos – od syna Dawida z Patrycją.

               2 + Marcina Niezgoda – od właścicieli firmy ,,Konopka” i kolegów z pracy.

 ŚRODA 22.09.   

      17:30 1 + Władysławę w 5 r. śm., Teofila Lipskich, zmarłych z rodz. Lipskich, Pluskotów, Kwaśnych.

              2 + Zofię Jankowską – od sąsiadów Bożeny i Mieczysława oraz rodziny Gawłów. 

     18:00 1 + Mariannę, August – od syna Mariana z rodziną.

               2 + Sebastiana Wołoch – od rodziny Drabik i Karoliny oraz Krystiana.

.            

CZWARTEK 23.09. wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny

      17:30 1 + Kazimierza Rus – od siostry Gabrieli z Mężem.

               2 + Annę Kocot – od brata Stanisława z rodziną.

      18:00 1 + Halinę w 14 r. śm., Henryka w 21 r. śm., Bogdana Mania, Teresę Lipa.

               2 + Janinę Mikina – od rodziny Pyraków.

               3 + Jana Łosika – od Małgosi i Marka Ślązaków oraz rodzin Grądysów i Gęślarzy.

PIĄTEK 24.09.  

     17:30 Droga krzyżowa.

     18:00 1 + Za ofiarodawców.

               2 + Janinę Łosik – od rodzin Janic i Wieczorek.

                3 + Barbarę Sparty – od rodziny Wydmuch z Dankowa oraz Katarzyny i Michała Słomian.

 SOBOTA 25.09.

     14.00   Ślub: Katarzyna Owczarek–Lipka – Kamil Lipka

     17:30 1 + Joannę, Eugeniusza Mońka, Piotra Kosałę, Annę, Antoniego Kot.

               2 + Krystynę Zdunek – od wnuków Łukasza, Krzysztofa, Martyny, Natalii, Aleksandry i Szymona.

     18:00 1+ Mirosława Szymanka – od Piotra i Krzysztofa Niezgodów i Elżbiety Kowalskiej z rodziną.

               2 + Stanisława Wilka – od rodzin Mrugaczów i Michalaków.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 26.09.    

8:00 + Henryka Cybińskiego, Janinę, Kazimierza i Jana Pietrzyców.

   9:30   + Jadwigę Skorek. Joannę i Stanisława Morgów, zm. z rodzin Wojtyra i Matyja.

   11:00  Za Parafian.

   16:00 + Józefa Szczepaniaka – od kuzynki Maryli z Mężem.

   8:30 Natolin + Edytę Słomian w 3 r. śm. i Franciszka Słomiana.

   10:00 Rębielice Szlacheckie + Martę, Stanisława Niezgodów.

   11:30 Albertów + Edwarda Szczepaniaka – od syna Marka z Żoną.