Intencje Mszalne 27. 09 – 03. 10. 2021

INTENCJE MSZALNE 27 IX–  03 X 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 27.09.    wsp. św. Wincentego a Paulo, prezbitera

17:30 1+ Jana Balasa – od kolegi Bogdana Matyja z rodz.

2 + Mariana Wróblewskiego – od sąsiadów Alicji i Zdzisława Lizurejów z córką oraz rodz.

Kowalskich Mikołajczyków i Kozaków z Zimnowody.

18:00 1 + Zenonę Kłosak – od Klaudi i Szymona Jończak z Popowa Doroty i Piotra Nowak z Kępna i

od ucz. pogrz.

2 + Genowefę Wielgosik – od Pelagii Krzemińskiej z Zimnowody i Heleny Fabisiak z rodz.

WTOREK 28.09.   wsp. św. Wacława męczennika

17:30 1 + Elżbietę Szczepaniak – od swatów z Wąsosza z synami i siostrzenicy Doroty
                Komorowskiej z rodz.

2 + Józefa Helt – od Mateusza Jankowskiego z rodz. i rodz. Wierszaków z Karczy.

18:00 1 + Tadeusza Szlachcica – od sąsiadów Konopka, Mrugalskich i rodz. Matyszczaków.

2 + Bogdana Mania – od OSP Lipie.

3 + Pawła Karbowskiego – od Zdzisława Karbowskiego z rodz. oraz rodz. Pilarków i Miarków.

ŚRODA 29.09.    Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

17:30 1 + Józefa Szczepaniaka – od rodz Siejków z Krzepic i rodz. Gmerskich z dziećmi.

2 + Władysławę Szczepaniak – od rodz. Gmerskich z dziećmi i Ewy i Wiesławy Kozackich z
                 Sieniawy.

18:00 1 + Cecylię Stanisława Praskich zm. z rodz. Praskich i Grabiszewskich.

2 + Zdzisława Hobra – od Darka i Marcina Ślązaków z rodzinami oraz rodz. Sitków Wilków i

Kępińskich.

CZWARTEK 30.09.    wsp. św. Hieronima prezbitera i doktora Kościoła

17:30 1+ Jerzego Hofmana w 8 rocz.śm. z wnuczkiem Dawidkiem.

2 + Jana Wilka – od Sławka Wilka z rodz. i sąsiadów Kilanów.

18:00 1+ Jana Głowę w 1 rocz. śm. Czesława Marię Głowa Stanisława Marię Rocha Szlązaków.

2+ Marka Kuder – od rodz. Ptaków Pęciaków Filaków Eksnerów i Szczepaniaków.

3 +Władysława Dobosza – od Anny i Artura Kabała z synem Dominikiem i Marii Ferdyn ze
               Zbrojewska.

PIĄTEK 1.10.   wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus dziewicy i doktora Kościoła

15:30 Natolin w 90 rocz. urodzin Lucjana Ferdyna – od najbliższych.

Rębielice Szlach. +Mieczysława Czuprynę – od Doroty i Andrzeja Cerów i prac Sz. P. w
                                      Rębielicach Szlach.

Albertów + Antoninę Sieję – od Danuty i Marka Klubów i najbliższych sąsiadów z Krzepic.

17:00 1 + Andrzeja Gwiździela – od bratanic Magdaleny i Izabeli z rodzinami.

2 + Henryka Małoszyca – od rodz. Buchwaldów Ladrów i chrześniaka Henryka Kumora z rodz.

SOBOTA 2.10.   wsp.Św. Aniołów Stróżów

15:00 Ślub Karolina Drab – Jakub Szlązak

16:30 Chrzest Leon Feliks Cer.

17:00 1 + Tadeusza Kluszczyńskiego w 18 rocz. śm. i zm. z rodz. Kluszczyńskich.

2  Za członków Zywego Różańca.

3 + Krystynę Łyźniak w 3 rocz. śm. zm. z rodz. Łyźniaków.

3.10. 27 NIEDZIELA ZWYKŁA

8:00  + Tadeusza Pułkę w 8 rocz. śm. Adama Sporysza i Józefa Juszkiewicza.

9:30  + Krzysztofa Domagałę w 5 rocz. śm.

11:00  + Ks. Czesława Chwała w 16 rocz. śm – od rodziny.

2) W 25 rocz. ślubu Alicji i Mariusza Mirek – od Rodziców i syna Szymona

16:00 + Jana Pawłowskiego w 21 rocz. śm. Kazimierza Mariannę Władysława Bogaczów.

8:30 Natolin + Irenę Budzyń Felicję Władysława Wydmuch.

10:00 Rębielice Szl. + Zdzisławę Janeczek – od siostrzeńca Mariusza z rodz. i Bożeny Janeczek z
                                      Mieczysławem.

11:30 Albertów +Genowefę w 4 rocz. śm. Józefa Konrada Stefanię Fiszer i Stanisławę Osiewacz.