Ogłoszenia Parafialne na 26 Niedeziele zwykłą

26 Września 2021r.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu w poniedziałek wsp. św. Wincentego a Paulo, we wtorek św. Wacława, w środę święto św. Archaniołów Michała Gabriela i Rafała, w czwartek wsp. św. Hieronima , w piątek wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w sobotę wsp. św. Aniołów Stróżów.

W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu.

2.Od 1. 10. to jest od piątku Msze św. o 16.30 i 17.00

3.W czwartek Godzina święta o 23. W I piątek miesiąca Msze św. w kaplicach o 15.30 w
         Dankowie o 17.00 spowiedź pół godziny wcześniej, I sobota miesiąca Msza św. o
         Niepokalanym Sercu Maryi o 17.00.

W piątek rozpoczyna się Różaniec w tygodniu po Mszy św.o 17.00. W  przyszłą niedzielę

różaniec po Mszy św. o 8.00 .

W piątek też dzieci z kl. III otrzymają poświęcone różańce. Dzieci będą po różańcu

otrzymywać kontrolki.

4. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z rodzicami dzieci I komunijnych.

5. Bóg zapłać wczorajszym nowożeńcom Owczarek – Lipka za wystrój kościoła i ofiarę

300zł na kościół.

Za tydzień ubierają również nowożeńcy.

6. Prosimy Strażaków i Sołtysów o zebranie ofiar na ogrzewanie Kościoła.

7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania we wtorek i czwartek po Mszy św.

8. W związku z inwentaryzacją cmentarza można już przedłużać dzierżawę grobu – dotyczy
           pochowanych 20 lat i więcej. Dzierżawę przedłużamy na 10 lat – opłata 200 zł od grobu.

9. Ze względu na nabożeństwa różańcowe kancelaria będzie czynna przez cały październik od 18.00.

10. Do nabycia „ Niedziela” po 6 zł.

11. Zmarła + Barbara Skrzydeł długoletnia dentystka w ośrodku zdrowia. Jej pogrzeb w
          poniedziałek o 14.00 w Krzepicach. A pochówek w Przystajni.