OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 3.10.2021r.

1. W tym tygodniu w poniedziałek wsp. Św. Franciszka z Asyżu, we wtorek wsp. św. Faustyny Kowalskiej, w I czwartek Msza Św. i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne, jest to również wsp. Matki Bożej Różańcowej.
  2. Różaniec codziennie po Mszy Św. o 17.00 z tej racji kancelaria będzie czynna od 18.00.
  3. Dzisiaj spotkanie rodziców dzieci komunijnych po Mszy Św. o 11.00
  4. W sobotę Msza Św. o 15.30 a po niej procesja różańcowa do 5 ołtarzy; 1. przy domu pp. Mrugaczów, 2. przy krzyżu koło domu nauczyciela, 3. przy kapliczce św. Jana, 4. przy domy pp. Komorowskich, 5. przy domu pp. Plaminiaków. Prosimy o udekorowanie trasy, ołtarzy i o liczny udział. Strażaków z Lipia prosimy o zabezpieczenie procesji.
  5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii Odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej. O godz. 9.30 bierzmowanie, suma odpustowa z procesją o godz. 12.00, którą odprawi i poprowadzi J.E. ks. bp Andrzej Przybylski. Prosimy aby osoby niezainteresowane nie przychodziły na 9.30, natomiast prosimy o liczny udział na sumie. Zapraszamy dzieci, ministrantów, lektorów, asystę, strażaków, chór, orkiestrę i całą parafię. Różaniec w przyszłą niedzielę po 16.00.
  6. W sobotę spowiedź kandydatów do bierzmowania i świadków oraz krewnych od 10.00. Spotkania w czwartek i piątek po Mszy Św. i Różańcu.
  7. Bóg zapłać za wystrój kościoła i ofiarę na kościół  nowożeńcom Drab -Szlązak. Za tydzień kościół stroją bierzmowani.
  8. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski, zbiórka na rzecz uzdolnionej młodzieży.
  9. Do nabycia ,,Niedziela” po 6 zł.
  10. Zmarł śp. Józef Niezgoda z Szyszkowa, którego pogrzeb będzie w poniedziałek o 14.00 z kaplicy w Rębielicach Szlacheckich, oraz śp. Lucyna Łapot z ul. Czereśniowej – pogrzeb do ustalenia.