OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 17.10.2021 r.

1. W tym tygodniu w poniedziałek Święto św. Łukasza Ewangelisty – dzień imienin ks. Łukasza – o godz. 17.00 Msza Św. w Jego intencjach. We wtorek Narodowy Dzień Pamięci Duchownych Niezłomnych, w środę wspomnienie św. Jana Kantego, w piątek wspomnienie św. Jana Pawła II.
  2. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych codziennie po Mszy Św. o 17.00 a w przyszłą niedzielę po sumie.
  3. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych; roczne 40 zł, ½ roczne 20 zł, oktawalne 5 zł, jednorazowe czytane na cmentarzu ofiara dowolna.
  4. Przy porządkowaniu grobów prosimy o sortowanie śmieci – do boksu wrzucamy tylko śmieci naturalne; liście, trawę, kwiaty żywe – bez folii, worków, doniczek czy szarf – znicze, wkłady, doniczki, folie wrzucamy do kontenerów.
  5. Przypominamy o przedłużeniu dzierżawy grobów – 10 lat – 200 zł.
  6. Bóg zapłać wczorajszym nowożeńcom za kwiaty do kościoła i ofiarę 200 zł – za tydzień prosimy rodziny z kolejki.
  7. We wtorek po Mszy Św. i różańcu spotkanie ministrantów na plebanii.
  8. Do nabycia ,,Niedziela” po 6 zł.