OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

24 Październik 2021r.

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

1.W tym tygodniu we czwartek Rocznica ustanowienia Diecezji Częstochowskiej 28.10.1925r. po komunii na Mszy św. o 17.00 „Te Deum”. W tym dniu jest święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. W piątek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Częstochowie.

2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego.

3.Przyjmujemy na wypominki roczne 40 zł. ½ roku 20zł. oktawalne 5 zł. Jednorazowe na cmentarzu ofiara dobrowolna.

4. Codziennie Różaniec po Mszy św. o 17.00. w przyszłą Niedzielę po Mszy św. o 16.00.

5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania klasa 6 we wtorek. klasa 7 we czwartek klasa 8 w piątek. Spotkanie rozpoczyna się Mszą św. o 17.00

6. Bóg zapłać za ofiary na opał ze Zbrojewska do kaplicy w Natolinie 2230zł. i do kościoła w Dankowie 445zł.

7.Bóg zapłać za wystrój Kościoła.

8. W czwartek dzieci które zbierały naklejki na nabożeństwach różańcowych przynoszą plansze. W piątek po nabożeństwie różańcowym otrzymają nagrody.

9. W tym miesiącu Droga Krzyżowa wyjątkowo o 16.00, a Msza św. za Ofiarodawców o 16.30

10 . Do nabycia „ Niedziela” po 6 zł .