INTENCJE MSZALNE 15 XI – 21 XI 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 15.11.

16:30 1 + Sebastiana Wołocha – od Marii Ferdyn i przyjaciół z Niemiec.

          2 + Janinę Mikina – od Pawła Pawelca.

17:00 1 + Władysława Nierobisia w r. śm.

          2 + Annę Macoch – od siostrzenicy Agnieszki z rodziną.

WTOREK 16.11.  wspomnienie poświęcenia Rzymskich Bazylik Świętych Apostołów Piotra i Pawła

16:30 1 + Tadeusza w 18 r. śm., Lucynę Papierkowskich, zmarłych z całej rodz. Papierkowskich – od dzieci

               z rodzinami.

          2 + Janinę, Stefana, Tadeusza Łosik, Salomeę, Zenona, Henryka Michalak, zm. z tych rodzin

                – od rodziny.

17:00 1 + Edwarda Szczepaniaka – od córki Agnieszki z Mężem.

          2 + Helenę Słomian – od wnuczki Joanny z Mężem i dziećmi.

ŚRODA 17.11  wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

16:30 1 + Jana Łosika – od chrzestnego Józefa Kilana oraz kuzyna Mariana i kuzynki Krystyny z rodziną.

          2 + Mirosława Szymanka – od kuzyna Zbigniewa z rodziną i rodziny Jurkowskich.

17:00 1 + Mariana Kiedosa – od szwagra Sławka i Renaty Wróblewskiej z rodzinami.

          2 + Adama Sporysz – od szwagierki Grażyny z rodziną oraz Wiktorii, Marcina i Janka.      

CZWARTEK 18.11 Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

16:30 1 + Stanisława Wilka – od rodziny Mrugalskich.

          2 + Kazimierza Rus – od brata Eugeniusza z Żoną i szwagierki Danuty Podlewskiej.

17:00 1 + Edwarda Szczepaniaka z Chorzowa – od siostry Janiny, chrześniaka Henryka i najbliższej rodziny.

          2 + Mariannę August – od wnuka Krystiana z żoną Karoliną.

          3 + Krystynę Zdunek – od siostry Danuty i chrześnicy Iwony z rodzinami.     

PIĄTEK 19.11 

16.30 1 + Władysławę w 25 r. śm., Józefa, Marię Plaminiaków i zmarłych z całej rodziny.

          2 + Kazimierza Szczepaniaka i zm. z całej rodziny.

17.00 1 + Jerzego Podgórskiego – od rodziny Mońków z Kuźniczki oraz koleżanek Iwony Hłono i Anny Ściebura z rodzinami.

          2 + Zofię Podgórską – od Mirka Plaminiaka z rodziną oraz Sabiny i Tadeusza Heluszków.

          3 + Stanisławę Ślązak – od rodzin Sakałusów, Hadasiów i Zająców z Zajączek.

SOBOTA 20.11. wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego

16:30 Roczek Kaliny Wydmuch.

17.00 1 + Stanisława Paducha w 9 r. śm., Walerię, Władysława, Mariannę Paduch i zm. z całej rodziny.

          2 + Edwarda Brzóska w 61 r. śm., zmarłych z rodzin Brzóska, Szczęsnych i Kołodziej.

          3 + Antoniego w 19 r. śm., Kazimierę Kilan, zmarłych z rodzin Borzymowskich, Kilanów, Konców,

               Kiedosów, Przybyłków i Tomasza Mosakowskiego.

NIEDZIELA 21.11    Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

8:00 + Jerzego Podgórskiego – od córki Jadwigi z rodziną.

9:30  + Mieczysława Cieślaka, zmarłych z rodzin Cieślaków i Szlązaków.

   11:00  Za parafian.

             Za Artura Podgórskiego z racji ur. – od żony Darii oraz przyjaciół.

   16:00 + Barbarę Skrzydeł – od rodziny Pietrzak z Lipia.

   8:30 Natolin + Cecylię, Franciszka, Władysława Mikołajczyków, Marię, Józefa Brzósków, Helenę, Jerzego

       Orzełek, Marię, Jana Brożynów – od rodziny.

   10:00 Rębielice Szlacheckie + Marcina Niezgoda – od koleżanek i kolegów z Szyszkowa.

   11:30 Albertów + Mariannę, Mieczysława August, zm. z rodziny Augustów – od Jana Kotyni z rodziną.