OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 14.11.2021 r.

1. Dziś obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  2. We wtorek wspomnienie poświęcenia Rzymskich Bazylik Świętych Apostołów Piotra i Pawła, w środę wsp. Św. Elżbiety Węgierskiej, w czwartek wsp. bł. Karoliny Kózkówny, w piątek Msza Św. o Miłosierdziu Bożym i koronka, w sobotę wsp. Św. Rafała Kalinowskiego a w przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, po każdej Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Jezusowi Chrystusowi Królowi.
  3. Bóg zapłać za ofiary na Kościół 2 x 200 zł z Dankowa i z ul. Parkowej 100 zł.
  4. Do nabycia ,,Niedziela” po 6 zł.
  5. Bóg zapłać za kwiaty do kościoła, tzw. kolejkę zawieszamy do odwołania.
  6. Bóg zapłać za ofiary na opał; Lipie – 5995 zł, Danków – 4040 zł, Troniny – 560 zł. Kto nie był w domu w czasie zbiórki może złożyć na tacę w kopercie albo w zakrystii.