INTENCJE MSZALNE 22 XI– 28 XI 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 22.11.   wsp. św. Cecylii dziewicy i męczennicy.

16:30 1+ Marię Michała Kabałów Henryka Trojaka zm. z rodz. Kabałów Trojaków i Eliasińskich

2 + Andrzeja Gwiździela – od Zofii Kiejlich i rodz. Zatońskich i Ptaków.

17:00 1 W intencji chóru z racji św. Cecyli

2 + Henryka Małoszyca – od kuzynek Zenobii Wieloch i Jadwigi Kistela z rodzinami.

WTOREK 23.11.

16:30 1+ Mariana Wróblewskiego – od kuzynki Sylwii Luto z rodz.

2 + Genowefę Wielgosik – od Jolanty Marka Kowalczyk Zygmunta Derda i kuzynki Genowefy

Wrześniak

17:00 1+ Henryka w 25 rocz. śm. Mariannę Stanisława Król i zm. z rodz. Król i Czyż.

2 + Marka Kuder – od rodzin Mandatów Niezgodów i Kielanów.

ŚRODA 24.11.    wsp. św. Andrzeja Dung – lac prezbitera i Towarzyszy męczenników.

16:30 1 + Mieczysława Czupryna – od Barbary i Janka Gajków i Aleksandry Zawierucha z rodz.

2 + Józefa Helt – od Maćka Jankowskiego z rodz. i sąsiadów Wójcików.

17:00 1 + Annę Gancarek w rocz. śm. Stanisława Plaminiaka Mariannę Krystek Bronisławę

Stanisława Józefa Łosik Józefa Kowalczyka Elżbietę Szczepaniak.

2 + Elżbietę Szczepaniak – od siostrzeńców Mirosława Plaminiaka Andrzeja Macoch i Witolda
                Kasprzak z rodzinami.

CZWARTEK 25.11.

16:30 1+ Lucynę Łapot – od siostry Jadwigi z rodz.

2 + Bogdana Manię – od kolegów i koleżanek ze szkoły Podstawowej.

17:00 1+ Edwarda Szczepaniaka z Chorzowa – od Henryka Mikołajczyka z rodz.

2+ Tadeusza Szlachcica – od Teresy Mariana Zawadów i wnuka Łukasza z rodz.

PIĄTEK 26.11.

16:30 Droga Krzyżowa.

17:00 1 + Stefana Jęsiora w 3 rocz. śm. Marię Jęsior – od córek z rodzinami.

2 + Janinę Łosik – od Zdzisławy Pietrzak z rodz.

3 + Natalię Wołoszyn – od siostry Krystyny chrześniaka Józefa z rodz. Szczepana Brzózka z
                 rodz.

SOBOTA 27.11.

16:30 1 Za Ofiarodawców.

2 W 18 rocz. ur. Patryka – od rodziców i brata.

17:00 1 + Stanisława w 21 rocz. śm. Olę Bronisławę Władysława Juszkiewicz Helenę Franciszka Jana

Łosik.

2 + Annę Kocot – od chrześniaków Przemysława Kariny Edyty z rodzinami.

3 + Henryka Szaruga – od szwagra Stanisława Pułki z żoną Małgosią.

28.11. I NIEDZIELA ADWENTU

8:00  + Janinę w rocz. śm. zm. z rodz. Warzycha i Szymocha.

9:30  + Józefa Henryka Antoniego Mariannę Marię Gancarek.

11:00  Za Parafian.

Roczek Bartosz Gloc.

16:00 +  Sławomira w 20 rocz. śm. Stanisławę Zenona Kilanów Stanisława Kotowicza.

8:30 Natolin + Franciszka w 28 rocz. śm. Władysławę Zenona Franciszka Helt zm. z rodz. Heltów i Szporów.

10:00 Rębielice Szl. + Zdzisławę Janeczek – od Mariana Małgorzaty Bolek z rodz. Barbary Sieja.

11:30 Albertów + Stanisława Szlązaka – od O S P Albertów.