OGŁOSZENIA 21, 11 2021.

21 Listopada 2021r.

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1.Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po każdej Mszy św. Wystawienie Najśw. Sakramentu, Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i Akt poświęcenia Rodzaju Ludzkiego Chrystusowi Królowi.

2.W liturgii poniedziałek wsp. św. Cecylii DM patronki muzyki i chórów kościelnych, w środę wsp. św. Męczenników Andrzeja Dung- Lac i Towarzyszy.

3.W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent i nowy Rok liturgiczny. Po sumie spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do komunii.

4. Prosimy aby do małych koszy przy cmentarzu wrzucać szkło, do boksu chryzantemy bez doniczek liście i trawę –bez sztucznych kwiatów i nie w workach. Do kontenera śmieci mieszane. Kto może niech zabiera wkłady i znicze do domu. Firma zajmująca się wywozem śmieci za to ze ubijamy śmieci i kontenery są cięższe nałożyła dodatkowo opłatę 800 zł czyli będziemy płacić 1180 + 800 .

5. W piątek Droga Krzyżowa o 16.30

6. W piątek po Mszy św. spotkanie z ministrantami.

7.Do nabycia „Niedziela”.