INTENCJE MSZALNE 29 XI – 5 XII 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 29.11.

16:30 1 + Pawła Karbowskiego – od szwagierki Haliny z rodz., rodzin Słomkowskich i Remin.

2 + Zdzisława Hobra – od kolegi Henryka Szczęsnego z Krzepic i swatów z Kamyka.

17:00 1 + Józefa Szczepaniaka – od rodz. Mikołajczyków, Ślusarczyków i Kupczyków.

2 + Władysławę Szczepaniak – od rodz. Ślusarczyków i Przybylskich.

3 + Wandę Heluszka – od rodz. Kilanów z Zajączek i rodz. Wężów z Gligów.

WTOREK 30.11.  świeto św. Andrzeja, apostoła

16:30 1 + Władysława Dobosza – od Teofila Heluszki z rodz. i sąsiadów Golmento.

2 + Jana Wilka – od rodz. Gwiździelów oraz chrześnicy Lidii z córką i szwagierki Sabiny.

17:00 1 W int. ks. Andrzeja z racji imienin – od Kręgu Biblijnego i członków Żywego Różańca.

2 W int. ks. Andrzeja z racji imienin – od Służby Liturgicznej.

ŚRODA 1.12

16:30 1 + Danielę Kałuża – od sąsiadów Włodzimierza i Zenona Osiewacz.

2 + Andrzeja Kowalczyka – od ucz. pogrzebu.

17:00 1 + Mariannę Słomian – od rodz. Karbowskich, Dominiki Wiesiołek i Anny Wilk z rodzinami.

2 + Zygmunta Przygodę – od rodz. Rogaczewskich, Eugenii Szczepaniak oraz Ewy i Zdzisława Kotyniów.

CZWARTEK 2.12

16:30 1 + Leonarda Mioduszewskiego – od pracowników przychodni ,,Nort-Med.” Z Częstochowy oraz zarządu i pracowników firmy ,,Udziałowa”.

2 + Feliksa Pawelca – od Henryka Fabisiaka z rodz. i rodz. Klerów.

17:00 1 + Jerzego Podgórskiego – od Wachowiaków, Łyko, Cieśla z Chałkowa i Kowalczyków z Częstochowy.

2 + Zofię Podgórską – od rodz. Kowalczyków, Jarząbów, Borowików i Zychów.

3 + Stanisławę Ślązak – od rodz. Jackiewiczów, Lubczyńskich i Niezgodów.

PIĄTEK 3.12  wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera

15.30 Albertów + Antoninę Sieja – od Urszuli i Andrzeja Kosiarskich z synem Arkadiuszem z rodz. oraz

sąsiadów Małgorzaty i Artura Kwaśnych z rodz. z Krzepic.

15.30  Rębielice Szlacheckie + Genowefę Bujalską – od rodz. Kotasów i rodz. Nowaków z Załęcza Małego.

15.30  Natolin + Marię Słomian – od rodz. Kadłubskich i Kaczmarek z Krzepic.

17:00 1 W int. pewnej osoby z racji 60 r. ur. – od córek z rodzinami.

2 + W pewnej intencji.

SOBOTA 4.12. wspomnienie św. Barbary

16:30 Chrzest: Maciej Auguścik.

17:30 Różaniec.

18:00 1 Żywy Różaniec.

2 + Barbarę Skrzydeł – od rodz. Galle.

3 + Barbarę Skrzydeł – od pracowników Ośrodka Zdrowia w Lipiu.

NIEDZIELA 5.12    2 Niedziela Adwentu

8:00 + Kazimierę, Stefana w r. śm. Kurzejewskich, Teresę, Henryka Śpiewak, zm. z rodz. Ślązak

i Kurzejewskich.

9:30  + Barbarę Skrzydeł – od rodz. Gudajów.

11:00  Za parafian.

17:00 +Stanisława Łyźniaka – od chrześnicy Kasi oraz sąsiadów Grądysów i Ferdynów.

12:15 Albertów + Tomasza w 45 r. śm., Łucję, Pelagię Hałków, zm. z rodz. Hałków, Drabów i dusze

w czyśćcu cierpiące.

14:30 Rębielice Szlacheckie + Anielę, Franciszka, Zdzisława Gniła, Władysławę, Stanisława Dądela, Balbinę, Stanisława Lizurej.

15:30 Natolin + Józefa Ferdyna w 2 r. śm. i zm. z rodz. Ferdyn i Kumor.