OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA ADWENTU 5.12.2021 r.

1. Dziś w naszej parafii rozpoczynają się rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. Paweł Kulasiewicz – wikariusz z Krzepic, którego serdecznie witamy. Dzień spowiedzi we wtorek. Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału. We wtorek ofiary z tacy na wynagrodzenie o. Rekolekcjonisty.
  2. Bóg zapłać rodzicom dzieci I komunijnych za rozprowadzenie programów rekolekcji i opłatków, a wszystkim za ofiary.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Mikołaja Biskupa, we wtorek św. Ambrożego,  w środę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Św. w Dankowie o 9.00 i 17.00, w Albertowie o 10.00, w Natolinie i Rębielicach Szlacheckich o 15.30. Dzieci I komunijne na Mszy Św. o 17.00 otrzymają medaliki.
  4. Zapraszamy do udziału w roratach w poniedziałek o 16.00, wtorek 16.30 a w pozostałe dni o 17.00.
  5. Do nabycia świece wigilijne duże – 17 zł, małe – 8 zł i ,,Niedziela” po 8 zł.