INTENCJE MSZALNE 24 I– 30 I 2022 r.

PONIEDZIAŁEK 24.01. wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

17:00 1 + Stanisławę, Longina Szymanków, zmarłych z rodz. Majchrzaków, Siejów, Radziszewskich                 i Jana Kozackiego.

2 + Tadeusza Szlachcica – od Marii Drab i Janiny Matuszowic oraz Zarządu i pracowników               Kombinatu Lipie.

3 + Pawła Karbowskiego – od szwagra Józefa i Sławka z żonami i rodz. Tkacz.

WTOREK 25.01. Święto Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła

16:30 1+Józefa Szczepaniaka – od rodz. Wydmuch.

2+ Władysławę Szczepaniak – od uczestników pogrzebu.

17:00 1 + Zdzisława Hobra – od kuzynki Anny Mikołajczyk.

2 + Władysława Dobosza – od szwagra Mariana z rodz. oraz Jolanty i Zofii.

3 + Jana Wilka – od kolegi Heńka z Krzepic i kolegów i koleżanek z pracy córki Agnieszki.

ŚRODA 26.01.  wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

16:30 1+ Floriana Szczepaniaka w 5 r. śm., zmarłych z rodzin Freusów i Szczepaniaków

2+ Antoninę Sieja – od sąsiadki Magdaleny Jeziorskiej oraz Aliny i Krzyśka Przybylskich.

17:00 1 + Marię i Grzegorza Otworowskich w r. ur. – od chrześnicy Justyny z rodziną.

2 + Józefa Helt – od sąsiadów Grażyny i Bogdana Włodarczyk oraz Stefanii Kotala i Haliny               Leszcz z rodz.

CZWARTEK 27.01.

16:30 1+ Zygmunta Przygoda – od rodz. Mońków z Kasztanowej i Pietrzaków z Częstochowskiej.

2+ Leonarda Mioduszewskiego – od rodz. Brzezińskich i Mrugaczów

17:00 1 + Lucynę Łapot  – od siostry Stanisławy z rodz.

2 + Bogdana Mania – od Piotrka Kilana z rodz. oraz kolegów i koleżanek z byłej klasy               Damiana.

3 + Genowefę Bujalską – od uczestników pogrzebu.

PIĄTEK 28.01.  wspomnienie św. Tomasza z Akwinu

16:30 Droga Krzyżowa.

17:00 1 Za ofiarodawców.

2 W int. rodzin i parafian na zakończenie kolędy.

3 Za parafian.

SOBOTA 29.01.

16:30 1 W 50 r. ur. Grzegorza Podgórskiego – od Żony z dziećmi.

2 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Alicji z racji 2 r. ur.

17:00 1 + Genowefę Wielgosik – od Heleny Krajewskiej i sąsiadów Ceglarków z rodz.

2  + Elżbietę Szczepaniak – od siostrzenicy Joli Bronis z rodz.

3 + Marianne Słomian – od uczestników pogrzebu.

NIEDZIELA 30.01    4 Niedziela Zwykła

8:00 + Marianne w r. śm., Mikołaja Brzósków i zm. z rodz. Brzósków i Nogów.

9:30  + Zdzisława w 11 r. śm., Mariannę, Józefa Słomianów, zmarłych z rodz. Słomianów i Kopaczów.

11:00  Za parafian.

16:00 + Mariannę, Stanisława Heluszków, Annę, Sabinę Stanisławę, Stanisława Knopów, Józefę, Rocha Kowalczyków.

8:30 Natolin + Józefa Helta w 1 r. śm. – od najbliższych.

10:00 Rębielice Szlacheckie + Jerzego Dudek – od rodz. Sajeckich i Kuców.

11:30 Albertów + Stanisława Szlązaka – od Leszka Plaminiaka z rodz. oraz rodzin Krakowiaków i Orłowskich z Krzepic.