OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu w liturgii; w poniedziałek wsp. Św. Franciszka Salezego Bpa i doktora Kościoła, we wtorek Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła, w środę wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa, w piątek wsp. Św. Tomasza z Akwinu.
  2. W piątek o 16.30 droga krzyżowa w kościele, po niej Msze Św. 1) za ofiarodawców 2) w int. parafian i rodzin na zakończenie ,,kolędy” z prośbą o bł. Boże – zapraszamy do udziału.
  3. We wtorek po Mszy Św. krąg biblijny.
  4. Zapraszamy całą Parafię do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery, zmywarki, odkurzacze, telefony, mikrofalówki itp.). Sprzęt można przywozić od poniedziałku do środy włącznie do 12.00 i składować na parkingu przed plebania przy ogrodzeniu. Przychody z tej akcji są przeznaczone na wsparcia polskich misjonarzy. Jest okazja, aby pozbyć się tego sprzętu uczciwie a nie wyrzucać po lasach, rowach czy do kontenerów przy cmentarzu.
  5. Bóg zapłać za ofiary na wycinkę drzew na cmentarzu- Lipie ul. Kasztanowa 3x 100 zł i 1x 50 zł, ul. Częstochowska 100 i 50 zł i na Kościół po za kolędą – Zbrojewsko 700 zł, Danków 200 zł i Rębielice Szlacheckie 100 zł.
  6. Jutro kończymy ,,kolędę” w Dankowie – 2 księży od kościoła po obu stronach i trzeci tzw. ,,Góry” od pp. Rogoź.
  7. Do nabycia Niedziela po 8 zł i ,,Moje pismo tęcza” dla dzieci po 5 zł.