INTENCJE MSZALNE 7 II– 13 II 2022 r.

PONIEDZIAŁEK 7.02.

16:30 1 +Józefa Ferdyna – od rodzin Szymochów, Jęsiorów i Płucienników.

          2 + Zofię Jankowską – od kuzynek Anny Kabała i Renaty Dobosz z rodzinami.

17:00 1 + Eugenię Michalak – od córek Bożeny i Alicji z rodzinami.

          2 + Jana Kilana – od Mamy.

WTOREK 8.02.  

16:30 1 + Mieczysława Broniszewskiego – od córki Edyty z rodziną.

          2 + Jana Rychtera – od rodzin Rychterów, Jakubiaków i Stasiaków z Parzymiech.

17:00 1 + Honoratę Nicer – od syna Andrzeja z rodziną.

          2 + Marka Tyszkowskiego – od Jadwigi.

          3 + Annę Grzelińską – od syna Krzysztofa.

ŚRODA 9.02.  

16:30 1 +Teodora Mrugalskiego – od rodzin Szczepaniaków i Tyrałów oraz Natalii Machudera.

          2 + Pelagię Szlachcic – od córki Ireny z rodziną.

17:00 1 + Stefanię Szuba w 8 r. śm., zm. z rodzin Frodymów i Tarnawskich.

          2 + Barbarę Sparty w 2 r. śm., Dariusza Sparty.

CZWARTEK 10.02. wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy

16:30 1 +Irenę Heluszka – Jabłońską – od Anny i Tadeusza Heluszka.

          2 + Mariana Golmento – od szwagierki Heleny z rodziną.

17:00 1 + Kazimierę Grabarz – od synowej Eleonory, wnuczki Małgosi, wnuka Darka z Żoną.

          2 + Helenę Słomian – od wnuczki Małgosi z Mężem.

          3 + Aleksego Radka – od wnuka Dawida z Żoną.     

PIĄTEK 11.02. 

16:30 1 + Grażynę Warzycha – od teściowej Genowefy.

          2 + Mariannę August – od chrześniaków Michała, Doroty i Ireneusza z rodzinami.

17:00 1 + Mirosława Biernackiego – od kolegi Mirosława Kurzejewskiego.

          2  + Grażynę Pawlukiewicz – od córki Moniki z rodziną.

          3 + Józefa Niezgodę – od wnuczki Oli z Pawłem.

SOBOTA 12.02.

16:30 1 + Helenę w r. śm., Antoniego, Stefana, Mariannę Troczków, Janinę, Józefa Ślązaków,

       Józefa Gancarka.

          2 + Danielę Trocha – od syna Dariusza z Anitą.

17:00 1 + Stanisława Matyję w 35 r. śm., Tadeusza Matyję w 2 r. śm., Franciszkę, Ludwika

                i zm., z całej rodziny Matyja.

          2  + Włodzimierza Warzychę w 12 r. śm. – od żony Genowefy, zmarłych z rodzin Warzycha

                i Szymocha, dusze w czyśćcu cierpiące.

          3 + Marię Kilan – od Mamy Genowefy.

NIEDZIELA 13.02    6 Niedziela Zwykła

8:00 + Genowefę, Stefana, Tadeusza i Stanisława Badurów – od córki Longiny i syna Andrzeja..

9:30  + Barbarę Kowalik – od szwagra Jarka z rodz., Annę, Wacława, Agnieszkę Kowalik.

11:00  Za parafian.

16:00 + Józefa Strzelczaka w 1 r. śm. i zm. z rodz. Strzelczaków.

8:30 Natolin + Tomasza w 16 r. śm., Eleonorę, Helenę Koniecznych.

10:00 Rębielice Szlacheckie + Mirosława Foszmańczyka – od Ani Mazik z rodziną.

11:30 Albertów + Ewę, Tadeusza w 20 r. śm., Ganczarków, zm. z rodz. Ganczarków, Sykułów, Guców.