OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 6.03.2022 r.

1. Dziś Gorzkie Żale po Mszy Św. o 8.00, a za tydzień po 9.30.
  2. Dziś także adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. Droga krzyżowa w piątek o 16.30 – zapraszamy do licznego udziału – szczególnie dzieci i młodzież.
  4. Trwa nowenna o powołania kapłańskie i zakonne za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli.
  5. W przyszłą niedzielę IX rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka – kard. Jorge Mario Bergoglio – na sumie po komunii świętej ,,Te Deum”.
  6. Po Mszy Św. o 17.00 a w niedzielę po każdej śpiewamy ,,Suplikacje” w int. Narodu Ukraińskiego i zachowanie naszej Ojczyzny od wojny. Prosimy również o modlitwę indywidualną za Ukrainę – proponujemy np. jeden dziesiątek różańca. Dziś także można złożyć ofiarę do puszki na pomoc Ukrainie. Do tej pory zebrano w parafii 9192 zł.
  7. Spotkania: krąg biblijny – wtorek po Mszy Św. na salce, ministranci i lektorzy środa po Mszy Św. na salce, młodzież w piątek po Mszy Św. na salce. Kandydaci do bierzmowania spotkania po Mszy Św. kl. VI – poniedziałek, kl. VII – czwartek, kl. VIII – piątek.
  8. Bóg zapłać za ofiarę na kościół z Tronin 100 zł i na wycinkę drzew na cmentarzu ze Zbrojewska 160 zł.
  9. Można nabyć paschaliki Caritas na stół wielkanocny 10 zł. Niedziela po 8 zł.
  10. Można również nabyć specjalne koperty ,,Jałmużna wielkopostna” – w zakrystii.