OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU

27 Marzec 2022r.

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dziś po sumie spotkanie Rodziców dzieci I Komunijnych, rodzice rozniosą po parafii program Rekolekcji Wielkopostnych które rozpoczną się w przyszłą niedzielę i przy tej okazji będzie można złożyć ofiarę na wystrój Ciemnicy i Grobu Pańskiego.

2. Dziś Gorzkie Żale po Mszy św. o 16.00 za tydzień przed Mszą św. o 16.30.

3.Od jutra Msze św. o 17:30 i o 18:00.

4. W czwartek o 23 Godzina święta przed I piątkiem miesiąca.

5. W I piątek miesiąca Msze św. w kaplicach o 16:30, w Dankowie o 18:00 – spowiedź pół godziny wcześniej.

Odwiedziny chorych od godziny 10:00. Prosimy zgłaszać chorych w zakrystii.

Droga Krzyżowa o 17:30.

6.Na cmentarzu położono ponad 200m2 kostki, od bramy przy parkingu.

7.Ks. Proboszcz składa wszystkim Bóg zapłać za udział w pogrzebie jego Mamy śp. Stefanii Dusza za modlitwę, zamówione Msze św., kwiaty i wyrazy współczucia, które płynęły różną formą.

8.Bóg zapłać za ofiarę 200zł z Lipia z Częstochowskiej na ocieplenie plebani.

9. Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek po Mszy św.

10. Do nabycia paschaliki wielkanocne „Caritas” po 10 zł, „Niedziela” po 8zł.