INTENCJE MSZALNE 4 IV– 10 IV 2022 r.

PONIEDZIAŁEK 4.04.

9:00 + Kazimierę Kawalec – od sąsiadów Knopów.

10:30 + Jana Łosika – od rodziny Michalak z Lipia.

18:00 1)+ Stanisława Wilka w 1 r. śm., Władysławę, Józefa Wilk, Władysławę, Bronisława

                  Mrowców– od Żony i Córki z rodziną.

           2)+ Dariusza Klar w 6 r. śm.

16:00 Albertów + Józefa Cieślaka – od syna Dariusza.

17:00 Natolin + Bogdana Włodarczyka – od syna Mariusza z rodziną.

12:00 Rębielice Szlacheckie + Kazimierę Huptas – od Róży Różańcowej z Szyszkowa.

19:00 Rębielice Szlacheckie + Mateusza Lewandowskiego – od żony Eweliny z dziećmi.

WTOREK 5.04.  

9:00 + Eugenię Michalak – od rodziny Westerów z Tronin.

10:30 + Grażynę Warzycha – od KGW Danków.

18:00 1) + Mieczysława Petronelę, Włodzimierza, Adama Ryszczyków, Jadwigę, Andrzeja

                   Kowalczyk, Marię Bartoszak.

           2)+ Kazimierza Jankowskiego w 3 r. śm.

16:00 Albertów + Jana Rychtera – od Ryszarda Wilkowieckiego i rodzin Przybylskich i Głowów.

17:00 Natolin + Anitę Strzelczak – od Zdzisława i Kazimierza Bułów.

12:00 Rębielice Szlacheckie + Józefa Dudka – od rodzin Dudków i Kuców.

19:00 Rębielice Szlacheckie + Józefa Konc – od Ewy i Konrada.

ŚRODA 6.04.  

9:00 + Grażynę Pawlukiewicz – od sąsiadów z ul. Nowej.

10:30 + Marka Tyszkowskiego – od Anny Mrugacz z rodz.

18:00 + Honoratę Nicer – od syna Rafała z rodziną.

16:30 Albertów + Mariannę August – od Zofii Cieślak i bratowej Zofii z rodzinami.

17:15 Natolin + Jana Kilana – od Ani.

11:30 Rębielice Szlacheckie + Pelagię Szlachcic – od sąsiadów z ul. Iwaszkiewicza

                                                    z Częstochowy.

CZWARTEK 7.04.

17:30 1 +Annę Grzelińską – od wnuków Marzeny i Dawida.

           2 + Mieczysława Broniszewskiego – od swatów Alicji i Dariusza Słok.

18:00 1 + Po rekolekcyjna za zmarłych.

            2 + Zenonę Majchrzak – od syna Witolda z Żoną i wnuków Kamila i Natalii.    

            3  + Kazimierza Majchrzak – od żony Zenony, wnuczki Natalii i wnuka Kamila z narzeczoną

                   Moniką.

PIĄTEK 8.04.

17:30 Droga krzyżowa.

18:00 1 + Andrzeja Matyszczaka – od Iwony Głąb z rodziną.

           2  + Antoniego Deska – od synów z rodzinami.

           3 + Antoniego Deska – od brata Henryka z Żoną.

SOBOTA 9.04.

17:30 1 + Krystynę Wieloch – od Marii Knop z rodzina i rodziny Wojtalów.

           2 + Jacka Wielocha – od Pauliny Rogaczewskiej i Tomasza Deski z dziećmi oraz swatki Muchy

       z rodziną.

18:00 1 + Jerzego Podgórskiego – od kuzynki Beaty z Mężem z Częstochowy.

           2  + Zofię Podgórska – od Janusza i Marii Piątek z dziećmi oraz Beaty i Witolda Morzyków.

           3 + Stanisławę Ślązak – od rodzin Kurzejewskich, Sówków i Wróblewskich

NIEDZIELA 10.04     Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

8:00 + Zenona, Jadwigę Chwałowskich, Wiktorię, Wincentego, Janinę Słonina, zm. z rodz.

  Pawłowskich, Słoninów, Merdów.

9:30  + Mariana w 4 r. śm., Kazimierę, Zofie, Adama Westerów.

11:00  Za parafian.

16:00 + Kazimierza Rus – od najbliższych.

8:30 Natolin + Martę, Andrzeja Wydmuch, Marka Józefa Wieloch..

10:00 Rębielice Szlacheckie + Jolantę Kopera, Zygmunta, Helenę, Bolesława Wojtyrów,

  Franciszkę, Józefa Kocików, zm. z tych rodzin.

11:30 Albertów + Danielę Trocha – od wnuków Doroty, Martyny, Dominiki Katarzyny i Michała.