OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 3.04.2022 r.

1. W naszej parafii rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Michał Jaskuła – proboszcz z Lindowa, a które potrwają do środy włącznie.
  2. Programy rekolekcji powinny być w każdym domu. Za rozprowadzenie ich – Bóg zapłać – rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, a wszystkim za ofiary na wystrój Grobu Pańskiego i Ciemnicy.
  3. Dziś Gorzkie Żale o 16.30 i Msza Św. o 17.00 a za tydzień po Mszy Św. o 8.00.
  4. Ofiary ze środy będą przeznaczone na wynagrodzenie ks. Rekolekcjonisty.
  5. We czwartek Msza porekolekcyjna za zmarłych – intencje składamy w zakrystii – ofiara dowolna.
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Wielki Tydzień – Niedziela Palmową. Poświęcenie palm na każdej Mszy Św. o 11.00 gromadzimy się przy krzyżu przy plebanii i tam będzie poświęcenie i uroczyste przejście do kościoła. Wcześniej przy obelisku upamiętniającym ,,Tragedię Smoleńską” z 10.04.2010 r. odmówimy modlitwy za poległych i złożymy kwiaty oraz zapalimy znicze.
  7. Zbiórka wszystkich ministrantów w piątek po Mszy Świętej w kościele.
  8. Bóg zapłać za ofiary na ocieplenie plebanii Lipie ul. Częstochowska 200 zł, Kresy 100 zł, Danków 100 zł i na wycinkę drzew z Rębielic Szlacheckich 50 zł.
  9. Są jeszcze paschaliki po 10 zł i ,,Niedziela” po 8 zł.