OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 17.04.2022 r.

1. Przez cały tydzień trwa Oktawa Wielkanocy. W najbliższy piątek można spożywać pokarmy mięsne.
  2. Jutro II dzień świat – porządek Mszy Św. jak w niedzielę. Taca na uczelnie katolickie.
  3. W przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego – po każdej Mszy Św. wystawienie i koronka do Bożego Miłosierdzia. Po sumie procesja z Najświętszym Sakramentem wokół Kościoła. O 15.00 Godzina Miłosierdzia.
  4. Ks. Proboszcz przypomina o obowiązku opłaty cmentarnej – po 20 latach od ostatniego pochówku – 20 zł na rok od grobu. Opłaty należy dokonać w kancelarii po Mszy Św. wieczornej czyli ok. 18.30.
  5. Bóg zapłać za pomoc w wystroju kościoła na święta; księżom wikariuszom, p. Grzegorzowi – kościelnemu, firmie ,,Konopka”, p. Markowi Kulej, p. Markowi Warzycha, p. Wiesławie Wydmuch. Chórowi, lektorom i ministrantom za oprawę liturgii.
  6. Bóg zapłać za ofiarę 200 zł z Albertowa na ocieplenie plebanii. Serdecznie dziękujemy Anonimowemu Darczyńcy za ufundowanie pełnego kompletu żarówek do oświetlenia kościoła parafialnego. W ofiarach na kwiaty nastąpiła pomyłka. Z Dankowa wpłynęło nie 2000 zł a prawie 2700 zł.
  7. Do nabycia ,,Niedziela” po 8 zł.