OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA WIELKANOCY MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

24 Kwiecień 2022r.

II NIEDZIELA WIELKANOCY

czyli MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1.Dziś z racji Święta Miłosierdzia Bożego po Mszach wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka , o 15:00 Godzina miłosierdzia – nie będzie więc po Mszy o 16:00 wystawienia..

2. Jutro święto św. Marka Ewangelisty o 18:00 procesja błagalna o urodzaje do krzyża – z tej racji Msza św. o 18:00 będzie trochę opóźniona.

3.We wtorek Uroczystość św. Wojciecha BM – głównego patrona Polski przeniesiona z Oktawy Wielkanocy z 23.04

4.W piątek święto św. Katarzyny Sieneńskiej – dziewicy i doktora Kościoła – patronki Europy. Jest to dzień Męczeństwa duchowieństwa polskiego.

5.W przyszłą niedziele rozpoczyna się miesiąc maj poświęcony czci Matki Bożej, rozpoczynają się nabożeństwa majowe. W przyszłą niedzielę po Mszy o 8:00 a w tygodniu po Mszy św. o 18:00. Prosimy o odnowienie krzyży i kapliczek.

6. 3 maja o 11:00 Msza św. w intencji strażaków a po niej poczęstunek w remizie OSP Danków.

7.Bóg zapłać za ofiary na ocieplenie plebanii Albertów 100zł. Rębielice Szl. 200zł. Danków 200zł. Rębielice Królewskie 100 zł.

8.Spotkanie kandydatów do bierzmowania klasa VI środa klasa VII czwartek i klasa VIII piątek spotkanie rozpoczyna się Mszą św. o 18:00

9. Spotkanie kręgu biblijnego we wtorek po Mszy wieczornej.

10. Do nabycia  „Niedziela” po 8zł.