OGŁOSZENIE PARAFIALNE VI NIEDZIELE WIELKANOCY

22 Maj 2022r.

VI NIEDZIELA WIELKANOCY

1.W tym tygodniu we wtorek wsp. Najśw. Maryi Panny – Wspomożycielki Wiernych w czwartek wsp. św. Filipa Neri – Dzień Matki.

2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego z tej racji w poniedziałek wtorek i środę tzw. Dni Krzyżowe i modlitwy o urodzaje – procesje do Krzyża o 18.00 po niej msze św. W poniedziałek – w okresie zasiewów, we wtorek – uświecenie pracy ludzkiej, w środę – za głodujących. Prosimy o liczny udział wiernych. Msza św. będzie z tej racji o kilka minut opóźniona.

W przyszłą niedziele nabożeństwo majowe po Mszy św. o 8.00

3.W piątek o 17.30 Droga Krzyżowa na wałach i Msza św. za Ofiarodawców.

4.Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych we wtorek i środę o 16.00, rocznicowych w czwartek o 16.00

5. Bóg zapłać za ofiary na docieplenie plebanii Danków 100zł. Lipie Częstochowska 100zł. Rębielice Królewskie 100zł. Natolin 200zł. i 100zł. Brzózki 100zł.

6.Bóg zapłać ojcom dzieci I Komunijnych za wykoszenie trawy na wałach.

7.Bóg Zapłać za kwiaty do kościoła.

8. Do nabycia  „Niedziela” po 8zł.