OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIETRZEJ 12.06.2022 r.

1. Dziś w naszej parafii uroczystość I Komunii Świętej – 24 dzieci o godz. 11.00. Przez cały tydzień dzieci przychodzą na godz. 18.00 z książeczkami, uczestnicząc we Mszy Św. i nabożeństwie czerwcowym, w Boże Ciało o godz. 10.00, a w przyszłą niedzielę o 11.00.
  2. We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało. Centralna Msza Św. o godz. 10.00 i procesja do 4 ołtarzy. Zapraszamy cała parafię, chór, asystę, ministrantów, dzieci do sypania kwiatów, orkiestrę i strażaków. Po Bożym Ciele oktawa o 18.00 a w niedzielę o 11.00 z procesją wokół kościoła. Prosimy o udekorowanie trasy procesji. W Boże Ciało nie ma Mszy Św. w kaplicach za wyjątkiem Rębielic Szlacheckich ze względu na nowennę.
  3. W Rębielicach Szlacheckich trwa Nowenna do św. Antoniego z Padwy o godz. 19.00, w Boże Ciało o 16.00, w przyszłą niedzielę odpust o godz. 12.00 suma z procesją wokół kaplicy. Panie przygotowują ciasto, herbatę, kawę, napoje czyli taką małą kawiarenkę, z której będzie można skorzystać.
  4. W przyszłą niedzielę obraz Matki Bożej Dankowskiej nawiedzi Lipie przed odpustem św. Jana Chrzciciela. Procesja z obrazem po Mszy Św. o 16.00. Prosimy o liczny udział nie tylko mieszkańców Lipia.
  5. W liturgii w poniedziałek wsp. św. Antoniego z Padwy, we wtorek bł. Michała Kozala BM, w piątek św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  6. Zbiórka ministrantów we wtorek o 16.30 w kościele. Spotkanie biblijne we wtorek po Mszy Św. o 18.00.
  7. Bóg zapłać za ofiarę 100zł z Tronin.
  8. Rodzicom dzieci I komunijnych wielkie podziękowania za sprzątanie i wystrój kościoła, sprzątanie wokół, koszenie trawy, sprzątanie kaplicy św. Józefa. Rodzice zaangażowali się bardzo mocno – piękna postawa – Bóg zapłać.
  9. Do nabycia ,,Niedziela” po 8 zł.