OGŁOSZENIA XII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

19 Czerwiec 2022r.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1.Trwa Oktawa Bożego Ciała do czwartku włącznie o godz. 18.00 Msza o Najśw. Sakramencie i procesja wokół Kościoła. Zachęcamy do licznego udziału. Liczymy ze będą też dzieci I Komunijne.

2. We czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela i zakończenie oktawy po procesji poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.

W przyszłą niedziele nabożeństwo majowe po Mszy św. o 8.00

3.W piątek Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa – zapraszamy na Mszę św. o 18.00 i procesję. W tym dniu można spożywać pokarmy mięsne.

4.W piątek o 8.00 w Dankowie a w Rębielicach Szl. o 8.30 Msze św. na zakończenie Roku Szkolnego. O 17.30 Droga krzyżowa i Msza św. za Ofiarodawców.

5. Dziś po Mszy św. o 16.00 procesja z Obrazem Matki Bożej Dankowskiej do Lipia w przyszłą Niedzielę suma odpustowa w Lipiu o godzinie 11.00 nie będzie w Dankowie.

6.Bóg zapłać za ofiary na kościół Rodzice dzieci I Komunijnych 2500zł i ze Zbrojewska 300zł.

7. Krąg Biblijny we wtorek po Mszy św. o18.00.

8. Do nabycia  „Niedziela” .