OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 7.08.2022 r.

1. W liturgii w poniedziałek wsp. św. Dominika, we wtorek św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), w środę św. Wawrzyńca, we czwartek św. Klary.
  2. Bóg zapłać za ofiary na kościół; Zbrojewsko 200, Troniny 100, Szyszków 100.
  3. Przez cały tydzień w Natolinie Msza Św., i Nowenna do św. Maksymiliana M. Kolbego. Odpust w Natolinie w przyszłą niedzielę o 11:30.
  4. We czwartek 11 sierpnia przez naszą parafię przejdzie pielgrzymka diecezji zielonogórsko – gorzowskiej. O godz. 11:00 odprawią Msze Św. na ,,wałach”.
  5. Natomiast 12 sierpnia w piątek przybędzie pielgrzymka rowerowa z Jarocina. Będą uczestniczyć we Mszy Św. o godz. 18.00, po niej zostaną na nocleg; bardzo prosimy, aby zgłaszać do środy włącznie chętnych do przenocowania pielgrzymów, nawet ci, którzy mają ,,zaprzyjaźnione” osoby.
  6. Dożynki gminno – parafialne planowane są na 11 września.
  7. Działa już nasza strona parafii w internecie.
  8. Bóg zapłać za ofiarę kwiatów, prosimy kolejne rodziny za tydzień.